Τρίτη, 29 Απριλίου 2014

Το Ψηφοδέλτιο της "ΝΕΑΣ ΠΟΡΕΙΑΣ" του Κ.ΤΑΣΟΥΛΑ για τον Δήμο Αμφίκλειας-Ελάτειας




ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΣΟΥΛΑΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

(Κατ’ αλφαβητική Σειρά)

1) ΒΑΪΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
4) ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5) ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6) ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8) ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9) ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΟΥΚΑ
10) ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11) ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12) ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13) ΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
14) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΟΥΚΑ
16) ΠΙΠΕΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17) ΠΟΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
18) ΡΟΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
19) ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
20) ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
21) ΧΑΛΚΙΑ- ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22) ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

2) ΖΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3) ΖΑΧΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΚΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
5) ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6) ΚΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΟΥΚΑ
7) ΜΠΕΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8) ΜΠΛΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ
9) ΝΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10)ΠΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11)ΤΑΒΑΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
12)ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13) ΦΙΝΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
3) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
4) ΚΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5) ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6) ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ (ΚΑΡΕΤΣΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9) ΡΑΠΤΗ – ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11) ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12) ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13) ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
14) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15) ΧΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16) ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1)ΔΙΑΜΑΝΤΩΝΗ – ΣΙΝΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2)ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
3)ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΧΑΛΚΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2) ΜΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3) ΦΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΗΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΕΛΕΦΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1) ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2) ΧΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΙΑΣ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΜΑΓΓΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

2) ΤΣΙΛΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΕΛΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1)ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

2)ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
3)ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1)ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

2)ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΑΤΣΙΝΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΔΕΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΔΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3) ΣΧΟΙΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΡΑΛΟΥ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2)ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3)ΚΟΠΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΙΚΩΝ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΖΩΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2) ΠΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΔΩΡΙΕΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΛΙΑΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2) ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ
4) ΦΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας
1)ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΑΣ
Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας
1)ΓΑΝΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

(Κατ’ αλφαβητική σειρά)

1) ΜΙΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3) ΤΟΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες (κεφαλαία ή μικρά). Επίσης παρακαλούμε πολύ να μην γράφετε υβριστικά σχόλια. Πάντα υπάρχει τρόπος να περιγράψετε μία κακή κατάσταση χωρίς ύβρεις.

Σχόλια με λατινικούς ή άλλους χαρακτήρες, όπως επίσης σχόλια υβριστικά και συκοφαντικά στο εξής θα διαγράφονται.

Παρακαλούμε λοιπόν τους φίλους αναγνώστες:

ΟΧΙ SPAM,
ΟΧΙ GREEKLISH,
ΟΧΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ

Παρακαλούμε επίσης τα σχόλιά σας να είναι σχετικά με την ανάρτηση.

ΣΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΑΡΘΡΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΑ ΣΧΟΛΙΑ.

______________________________________ Αρχειοθήκη αναρτήσεων ιστολογίου